Labels

Thursday, 27 July 2017

100% off קורס הגיטרה השלם: נגנו את כל השירים שאתם אוהבים course couponהקורס היחיד שמכוון ישירות למטרה אחת: נגינת כל השירים ש-אתם- אוהבים, בצורה הטובה ביותר


אתם אוהבים מאוד להאזין מוזיקה ותמיד רציתם לקחת את האהבה הזו צעד קדימה?

גם אתם תמיד רציתם את היכולת לנגן בעצמכם את כל השירים שאתם אוהבים?

נמאס לכם לנסות ללמוד משיעורים אקראיים ביוטיוב שלא באמת מביאים לכם את התוצאות שאתם רוצים?

בדיוק בשביל זה יצרתי את הקורס שמולכם. (הקורס קיים גם באנגלית, זו הגרסה הישראלית)

שמי אלון קופרברג, אני הכותב של אחד מחמשת הבלוגים הנקראים בעולם על גיטרות ונגינה – גיטארהיפיז.קום, והתחלתי ללמד את עצמי גיטרה לפני קרוב ל10 שנים. היום אני כאן בשביל לעזור לכם ללמד את עצמכם, ואת הקורס הזה יצרתי כ”מדריך החלומות” שהלוואי והיה לי כדי להראות לי את הדרך כשאני התחלתי. המידע שיש כאן היה יכול לקצר לי אלפי שעות בדרך אל רמת הנגינה שלי היום, וזה בדיוק מה שאני רוצה לתת לכם.

www-GuitarHippies-com

בעיה גדולה שיש בעולם המוזיקה היא ש90% מהאנשים שמתחילים לנגן על גיטרה נוטשים את הכלי תוך פחות משנה.** מצער לשמוע, נכון?

הסיבה לזה היא מאוד פשוטה, ולמסקנה הזאת הגעתי אחרי שנים של צפייה במורים אחרים ובשיעורים באינטרנט. רוב מורי הגיטרה לא מתרכזים בדבר היחיד שבו באמת מעוניינים רובם המוחלט של התלמידים. התלמידים לא מעוניינים לשמוע הרצאות של שעה על תיאוריה, לנגן תרגילים משעממים או לעלות ולרדת בסולמות מוזיקליים.הדבר היחידי שבאמת מעניין את רובם המוחלט של האנשים שמרימים גיטרה הוא לנגן את השירים שהם אוהבים.

כשהחלטתי להתחיל לנגן, הבאתי איתי אל הצבא ספר “שירים וגיטרה חלק י”א” יחד עם גיטרה קלאסית, ופשוט התחלתי ללמוד אקורדים – שאיתם יכלתי לנגן את השירים שאני אוהב.

כשבזמן שלכם על הגיטרה אתם מרוכזים בלנגן את השירים שאתם אוהבים ובוחרים ללמוד, ולא מבזבזים זמן על נושאים מיותרים מאוד למתחילים (שוב, כמו סולמות למשל, נושא שמשום מה חביב מאוד על הרבה מורים למתחילים) המוטיבציה שלכם מתדלקת את עצמה – כי אתם רואים ישר את התוצאות.

אדם שאוהב מוזיקה ושחווה את ה”נצחונות המוקדמים” האלו – החוויות הטובות של לנגן בהצלחה שיר שהוא אוהב – ואז עוד שיר ועוד שיר, פשוט לא ינטוש את הגיטרה. אין כזה דבר. למה? כי לנגן אפילו לא ירגיש כמו “להתאמן”, אלא הנגינה פשוט תהיה מבוססת 100% על הנאה – ושיפור שמביא עוד הנאה. זה מעגל חיובי שמניע את עצמו.

ביצירת הקורס הייתה לי מטרה אחת: לתת לכם את הדרך הברורה והמהירה ביותר לנגינת כל השירים שאתם אוהבים – דרך שתפתח אצלכם אהבה וסיפוק מהגיטרה, ותבטיח שהגיטרה תהיה בחיים שלכם לעוד שנים רבות.

איך נעשה את זה?

***

פשטות. נגינת שירים היא הרבה יותר פשוטה מאיך שלרוב מלמדים אותה. בסופו של דבר יש רק שני מרכיבים בלבד כדי לנגן כל שיר:

1: יד שמאל – שעליה ללחוץ את האקורד הנכון בזמן הנכון.

2: יד ימין – שחוזרת על תבנית פריטה קבועה במשך השיר, (למשל: “דאון דאון אפ אפ דאון”)

זה הכל. שאף אחד לא ינסה לסבך אתכם מעבר לזה. ואנחנו נשתלט על שני הנושאים האלו ביעילות ובמהירות. איך?

***

אתם תחוו במהירות נצחונות וחוויות מוצלחות של נגינת השירים האהובים עליכם. חלק מנושאי שיעורי הבסיס:בונוסים. אחרי שכבר תדעו לנגן שירים, בחלק השני תלמדו עוד דברים שיעזרו לכם לפתח את הכיוון שלכם כגיטריסטים:שיעורי גיטרה באיכות ההפקה הגבוהה ביותר שנראו בישראל: (עומדים בשורה אחת עם השיעורים היוקרתיים ביותר ביוטיוב מארה”ב)בנוסף לכל זה, השיעורים גם מגיעים עם שני ספרי אקורדים אלקטרוניים בצורת פידיאף שניתנים להדפסה, אחד בעברית ואחד באנגלית, שבכל אחד מהם יש בין 25-35 שירים שבחרתי שמתאימים במיוחד למתחילים, וכל אחד מהשירים מלווה בשיעור וידאו ספציפי ומפורט שבו אתם תראו את התהליך הפשוט שבו אני לוקח שיר מתרשים אקורדים והופך אותו למוזיקה אמיתית – תהליך שאתם תבינו כיצד לחזור עליו עם השירים האהובים עליכם.

חלק מהשירים שתלמדו:אתם מקבלים במתנה גם את הספר ואת כל השיעורים של השירים הלועזיים, שיעורים ששייכים לגרסת האנגלית של הקורס. ביניהם:עוד קצת עליי:

שמי אלון קופרברג, אני בן 27 ובימים אלו סטודנט באוניברסיטה העברית. התחלתי ללמד את עצמי לנגן לפני קרוב ל10 שנים, אחרי שהרבה שנים רציתי לשמוע את השירים שאני אוהב מהידיים שלי. היום אני עוזר לאחרים שרוצים ללמוד בעצמם. בחמש השנים האחרונות טיילתי הרבה בעולם כאשר הגיטרה תמיד איתי ואני פוגש מוזיקאים חדשים בכל מקום. לאחר הגיטרה, התחלתי לנגן גם על פסנתר, מפוחית, חליל צד, קחון ועוד מספר כלים. מוזמנים לצפות בסרטונים בערוץ היוטיוב שלי תחת השם “אלון” ובערוץ הנוסף תחת השם גיטארהיפיז (באנגלית)

את הבלוג גיטארהיפיז הקמתי בשנת 2014, בו אני כותב טיפים רבים על נגינה מדי שבוע. כיום קוראים בו מעל 40,000 אנשים מדי חודש ממעל 100 מדינות ש


Alon Cooper coupons
Music course coupon
course coupon
קורס הגיטרה השלם: נגנו את כל השירים שאתם אוהבים
קורס הגיטרה השלם: נגנו את כל השירים שאתם אוהבים course coupon
קורס הגיטרה השלם: נגנו את כל השירים שאתם אוהבים coupon
Udemy coupons
Udemy coupon code
Udemy courses
free coupons
Udemy free courses
Udemy free coupon100% off קורס הגיטרה השלם: נגנו את כל השירים שאתם אוהבים course coupon

No comments:

Post a Comment